Yaptığımız işi
seviyoruz.

Firmamız 2012 yılından beri yazılım sektöründe faaliyet göstermektedir. Güvenlik sektörleri başta olmak üzere her türlü bilişim projelerinde yazılım uygulamaları geliştirme, yazılım ve donanım entegrasyonu, Mobil cihaz uygulamaları geliştirme ve diğer destek hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Başta Yüz Tanıma Sistemleri olmak üzere, parmak izi güvenlik sistemleri, görüntü arşivleme konusunda bilgi ve deneyim sahibidir. Yüz Tanıma Sistemlerimizin müşterileri arasında Ulusal Güvenlik Birimleri (Emniyet, Jandarma), Kredi sahteciliği önleme amaçlı olarak Bankalar, Özel kurumların güvenlik birimleri yer almaktadır.

Yüz Tanıma Sistemleri ve güvenlik yazılımları alanındaki tecrübesini Uzaktan Eğitim alanındaki Beeducator projesine yansıtmıştır. 2019 yılında Beeducator LMS sistemini ortak hayallerimiz olan herkesin kullanımına sunmuştur.

Vizyonumuz

Çağlar boyunca bilgi ve bilgi paylaşımı hiçbir zaman değerini yitirmemiştir. Bilen ve bildiğini paylaşanlar; halk ozanları, sanatçılar, felsefeciler, alimler, mucitler, mürşitler, öğretmenler her daim toplumda saygı görmüşlerdir. Bilgi paylaşımı için günümüzde ne destanlara, ne çivi yazılı tabletlere, ne papürüs tomarlarına, ne kütüphanelerin loş ve sessiz odalarına ihtiyaç var artık. Çağımızda bilgi paylaşımı hem kolay, hem hızlı, hem yer ve mekandan bağımsız, hem ilginç ve çekici, hem anlaşılır ve doyurucu, hem de kişisel ihtiyaçlarına yönelik olmalıdır. Elektronik bilgi sadece yukarda sayılan gerekleri sağlamakla kalmıyor, bilginin bilgiyle hayal ötesi bir biçimde çoğalmasını sağlıyor. Vizyonumuz insanlığın mutluluk ve huzuru için bilginin bilgi ile çoğalmasına hizmet etmektir.

Misyonumuz

Biz yaptığımız işi seviyoruz ve sevdiğimiz işi yapıyoruz. Misyonumuz sizin de sevdiğiniz işi yapmanızı sağlayacak, kolaylaştıracak, çağımızın gerektirdiği dönüşüme uyumlu çözümler sunmaktır.

Sizlerden Gelenler

  • "Beeducator platformu, bir şirketin geniş müşteri portfoyuna hitap etmesini sağlayacak tüm işlevlere sahip, kullanımı rahat ve etkili bir sistem. Kulübümüz uygulama sayesinde Türkiye ve dünyada pek çok öğrenciye çok çeşitli ürün ve hizmetler sağlayabilmektedir."
    Erhan Sayın
    Lider Chess Academy CEO
  • Uzun bir araştırma sürecinde bir çok hazır yabancı eğitim platformu inceledim. Her biri alanında iyi olsada bizim ülkemiz için hem kullanımı çok karmaşık, hemde verdiği içerik bazı noktalarda çok fazla, bazı noktalarda ise çok yetersizdi. Corona sürecinden önce online eğitimin önemini zaten kavramış ve hazırlıklarımızı ve isteklerimizi belirlemiştik. beeducator yazılım aradığım herşeyi bana sunma konusunda çok başarılıydı, onlar sayesinde daha corona virüsü ortaya çıkmadan biz tüm eğitim platformumuzu bitirmiştik. Coronaya en hazırlıklı yakalanan firmalardan biriydik belkide. Teşekkür ederim beeducator, iyiki varsın...
Sepetim
Türkçe