BaristaOL (BeBarista)

Kahve artık sadece Yemenden gelmiyor ama hala bir kahvenin 40 yıl hatırı olabiliyor. Hele bu, iyi bir Barista’nın, her seferinde bir sevgiliye hazırlar gibi hazırladığı kahve ise..! Baristalar, her gün kahve dükkanlarında bizim için en fantastik kahveyi yapıyorlar, ancak kim bilir, bu yetenekli insanlar yakında yeteneklerini dünyayla paylaşabilirler ve kendilerinden ilham alan yeni Baristalar yetiştirebilirler. Yetiştirmekle kalmazlar kendi okullarını oluşturup sertifikalandırabilirler. Bizlere de öğrendiklerimizi
uygulayarak kendi oturma odamızda sevdiklerimizle bu mükemmel kahvenin tadını çıkarma imkanı sunarlar. Mükemmel kahvenin ne olduğunu biliyorsanız ve bu bilgiyi çevrimiçi bir platform aracılığıyla dünyayla paylaşmak istiyorsanız, o zaman Beeducator kesinlikle, tam da sizin için!

YazılımcıOL (BeCoder)

Hayatın ritminin bile algoritması olduğunun keşfedildiği günümüzden 10 yıl önce, birgün bir akıllı telefonla çalışabileceğinizi veya işinizin büyük bir bölümünün bir bilgisayarla yapılması gerekeceğini düşündünüz mü? Bugünkü yeniliklerin 10 yıl sonra nasıl görüneceğini hayal edin. 10 yıl sonra hangi yeniliklerin olabileceğini şimdiden hayal edin. Yazılım yaparak oluşturulacak algoritmalar geleceğimizi şekillendirecektir. Yarının dünyasını oluşturmak için algoritma yazmanın eğitimini vermek isterseniz, kendi geleceğinizi oluşturacak algoritmanızda Beeducator’a bir satır açın.

ŞefOL(BeChef)

Herkes yemek yapabilir; en azından 2 yumurta kırarak karnını doyurabilir. Demek istediğimiz bu değil: Yaratıcıysanız ve yemekle ilgili her şeyi yapmayı seviyor, boş zamanlarınızda aileniz ve arkadaşlarınız için lezzetli yemekler, pasta-börekler pişirmeyi seviyorsanız ya da profesyonel bir şefsiniz ve birçok insan için yemek hazırlatıyorsanız, yani kısacası siz mutfakta gerçek bir yıldızsanız: Sürpriz! Artık diğer mutfaklarda da gerçek yıldız şefler OLabilirsiniz. Bilginizi Beeducator aracılığıyla paylaşarak şefler yetiştiren şefOLabilirsiniz.

SağlıkçıOL (BeHealth)

Beden sağlığının ne kadar önemli olduğunu çok daha yoğun hissettiğimiz günler yaşıyoruz. Kendimizi Türk hekimlerine emanet etme zorunda kalmadan önce beden sağlımızı korumamız gerektiğini şükür ki anladık sonunda. Beden sağlığı için sizin çözüm öneriniz ne? Spor, sağlıklı beslenme, şifalı otlar, şifalı taşlar, yoga, Tai Chi, Chi-Gong…… Daha neler neler……Bunları hobi olarak ya da profesyonel olarak yapıyor olabilirisiniz. Bunları paylaşarak eğitimci olmak istiyorsanız Beeducator ile kendi okulunuzu şimdi açın.

ŞirketOL (BeCompany)

Özellikle personel değişimi çok olabilen işletmelerde şirket içi eğitimler ile yeni başlayan personelin oryantasyon eğitimlerinin önemini anlamak için insan kaynakları yöneticisi olmaya gerek yoktur. Şirketiniz için çok önemli olan bu eğitimler için tüm çalışanlarınızı aynı gün, aynı yerde tutmak çok zaman ve çaba gerektirir ve iş gücü kaybına sebep olur. Beeducator çevrimiçi eğitim platformuyla tüm bu eğitimler çok daha kolay planlanabilir ve yapılabilir. Beeducator hem yönetici hem de çalışan için birçok avantajlar sunar; iş gücü kaybı yok, seyahat masrafı yok, kiralanacak yer yok. Eğitimler ve sınavların evden bile yapılabildiği düşünüldüğünde bu katılanlar için ekstra konfor da demektir. Çevrimiçi platformunuza başlayın ve eğitimden ödün veremden hem şirketiniz hem de çalışanlarınız için avantajlar kazanın.

UzmanOL (BeProfession)

Birçoklarına “Ne yaparsan yap aşk ile yap” deyişi sadece şarkı sözü olarak anlamlı geliyor olabilir. Hayatımızın geri kalanında ne iş yapacağımız yetişkinliğe adım atma öncesindeki sınava endekslenmiş olabilir. Çoğumuz işlerini değil, işleri onları seçmiş olabilir: Her kez ikinci bir şansı hak eder.

Bilgi çağında meslekler de çok hızlı değişiyor ve sevdikleri mesleklerini aşkla, daha iyi yapmak isteyenler profesyonel eğitim desteğine ihtiyaç duyuyorlar. İnanılmaz çeşitlilikte ve son derece ilham verici yeni meslekler de çıkıyor ve her geçen gün yenileri ekleniyor.

Asıl yetenekli olduğu konuda para kazanmayı hayal eden milyonca kişiye ya da asıl yeteneğini keşfetmek isteyenlere ya da mesleklerini daha iyi yapmak isteyenlere ilham olabilirsiniz. Siz de aşkla yaptığınız kendi uzmanlık alanınızda eğitimler verebilirsiniz.
Kendi uzmanlık alanlarımızı kullanarak aşkla oluşturduğumuz Beeducator yazılımı ile sizlere ilham olmak bize en büyük mutluluğu verecektir.

ÇocukOL(BeK12)

Çocuk eğitiminin önemini anne-baba olduktan sonra en iyi anne ve babalar anlarlar. Ancak önemini anlamaları en iyi eğitim verecekleri anlamına gelmez. Anaokulundan üniversiteye kadar olan eğitim sürecinin en önemli ve kritik halkası anaokulu(kreş) dönemidir. Bu dönemde çocukların edindikleri her şey hayatlarının geri kalanına çok etki edecektir. Anne babalara ve çocuklarla birlikte olacağı bir işte çalışmak isteyenlere uzmanlığınızı aktarıp, çocukları sevgi ile büyütmenin yollarını öğretmek istermisiniz? Beeducator çevrimiçi eğitim platformu, çocuklar için çevrimiçi ilham verici dersler vermek ve eğiticiler yetiştirmek için çözüm sunar. Hadi şimdi başla!

DilOL(BeLanguage)

Bir dil bir insan, iki dil ikiden fazla insan demektir. Aslında oldukça az insan birden fazla dil konuşuyor. Anadilinden başka bir dil bilmek artık ayrıcalık değil gereklilik haline geldi. Hayatınızda ne yapmak istersiniz ? ya da hayatınızda ne yapmak isterdiniz? diye sorulduğunda “başka bir dil konuşabilmek isterdim” cevabı verenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. İşte, tatilde ya da evde elde telefon ile sosyalleşirken, her alanda farklı seviyelerde yabancı dil bilme ihtiyacı duyuluyor. Kendinizi onların yerine koyun ve dil eğitimindeki uzmanlığınızı onların ihtiyaçları ile örtüştürün. Bizler eğitim vermek isteyenlerin yerine kendimizi koyarak Beeducator yazılımını oluşturduk. Beeducator yazılımı eğitim vereceklerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirildi. Şimdi sıra sizde!

TeknolojiOL (BeTechnology)

Bilim sayesinde teknolojiler gelişti ve yeni teknolojiler bilimde yeni çığırlar açtı. Böylece teknoloji son derece geniş bir alana ulaşıyor ve teknolojiyi birçok farklı şekilde uyguluyoruz. Teknolojinin gelişim hızı o kadar arttı ki, günlük yaşamada teknolojiyi tam manasıyla kullanıp uyum sağlamak gittikçe zorlaşmaya başladı. Teknolojiyi anlayıp teknolojiyi takip etmemizi sağlayacak teknolojik bir rehbere ihtiyaç duyulmaya başladı. Teknoloji konusunda tutkuluysanız ve bu tutkuyu ve bilgiyi başkalarıyla teknolojik yöntemle paylaşmak istiyorsanız, Beeducator çevrimiçi öğrenme platformu tam size göre!

MuzikOL(BeMusic)

Müzik dolu bir dünyada mı yaşıyorsunuz? Müziğinizle başkalarına ilham veren insanlardan biri misiniz? İster bir enstrüman çalın, ister güzel şarkı söyleyip dans edin, yarattığınız sanat sayesinde duyguları iletir ve hayatlarının farklı evrelerinde başkalarına yardım edersiniz. Başkalarının da bir enstrüman çalmayı öğrenmelerini ve müziğin tutkusunu iletmelerine yardımcı olmak istiyorsanız, kendi Beeducator çevrimiçi eğitim platformunuzu şimdi başlatın ve sevgi notalarını her yere yayın!

ÖnceGüvenlikOL (BeSafety)

“Önce güvenlik ve her zaman da güvenlik” sloganının vurguladığı iş sağlığı ve güvenliğinin(İSG) önemi her geçen gün artmaktadır. Periyodik ISG eğitimleri yasalarımızca zorunlu hale getirilmiştir. Bu eğitimleri OSGB firmalarından ya da kendi bünyelerindeki İSG birimlerinden temin eden işletmelerin ortak sorunu tüm çalışanlarını aynı gün, aynı yerde tutmanın çok zaman ve çaba gerektirmesidir ve bu eğitimlerin çok iş gücü kaybına sebep olmasıdır. Beeducator eğitim yazılımı tüm bu sorunlara çözüm getirerek ISG eğitimlerinin çok daha etkili, çok daha verimli ve işletme için çok daha ekonomik olmasını sağlamaktadır. Güvenliğiniz için önce Beeducator yazılımını seçin…

SatışUzmanıOL (BeSales)

Üretim kadar o ürünün satılması da çok önemlidir. Firmalar ürünlerinin satılması için değişik stratejiler geliştirirler: doğrudan pazarlama, reprazantlık, network pazarlama bunlardan sadece birkaçıdır. Tüm bu pazarlama stratejilerinde en büyük rol satış uzmanlarına düşer. Satış uzmanı olmak çok fazla beceri gerektiren ve kapsamlı bir eğitim gerektiren bir meslektir. İyi bir satış uzamanı olmanın tüm püf noktalarını biliyorsanız bunu başkalarına da pazarlamak ister misiniz? Hem öğretip hem de öğretmeyi öğretip “satış uzmanı eğiticileri” yetiştirmek ister misiniz? Kendi Beeducator çevrimiçi eğitim platformunuzu şimdi kurun ve birilerine hayatlarını nasıl olumlu bir şekilde değiştireceğini öğretmenin tadına varın.

ProfesörOL (BeProfessor)

Öğreterek elde edebileceğiniz en müthiş doyumlardan biri de bilginizi bir sonraki kuşaklara aktarmaktır. Bilgilerini aktararak ölümsüzleşmek her tutkulu eğiticinin hayalidir. Bu tutkulu insanlardan biri misiniz ve bilginizi dünyanın her yerinden insanlara aktarmak ister misiniz? O zaman Beeducator eğitim yazılımı ile kendi okulunuzu kurun. Kendi okulunuzun profesörü olun!

WebOL(BeWeb)

Eskiden teleksti sonra fakstı ama şimdi işyerleri için olmazsa olmaz diyebileceğimiz birkaç şeyden biri de hiç kuşkusuz internettir. Sadece doküman gönderip almak ve haberleşmek için değil, kendi işlerini kurup geliştirmek için de elzemdir. Bilgilendirici bir web sitesi, bir web mağazası, sosyal medya veya işletmeleri web üzerinde bulunabilir hale getirmek kesinlikle işin başarısı için çok önemli bir faktördür. İnternet bilgisine hakim olan ve bu konuda başkalarına yardım etmek isteyen biriyseniz, şimdi Beeducator ile kendi çevrimiçi öğrenme platformunuzu başlatabilirsiniz. Beeducator yazılımı ile internet imkanlarını kullanarak, firmalara internetin tüm imkanlarından yararlanmalarını sağlayacak eğitim ve danışmanlık hizmetleri verebilirsiniz.

Sepetim
Türkçe